"23 minuty w piekle" - Bill Wiese - widziane krytycznie

"23 minuty w piekle" - Bill Wiese - krytycznym okiem

świadectwo Billa Wiese - kiedy już 2 osoby mi to przesłały obie wierzące i to mało powiedziane, otworzyłem w formie tekstowej...

I co? ech... Wystarczy. Jest wiele fałszywych duchowości, jak apokryficzna, czy inne tak i ukazana w tej historii.

Prawdziwa duchowość jest inna - pozbawiona takiej kolorowanki jak to. jest prosta i szara do końca, jak chleb, nie jak tort.

Przytoczę tylko kilka zdań z tego swiadectwa które sytuuja je w kręgu bajek:

"Stworzeniom których IQ wynosi 0. Całkowici ignoranci. Wszystko co potrafią to nienawidzić Boga."

"Bóg uczynił ludzkość najwyższą formą stworzenia a demony są najniższą formą."

Piekło znajduje sie w połowie ziemi czyli 4000 mil w głąb, a on był 3700 mil w głąb.

Jesli chcecie wiedzieć cos o klimacie piekła i sztanach porozmawiajcie z egzorcystami, lub zdobędźcie ich świadectwa, choćby:

"Wyznania egzorcysty" ks. Gabriele Amorth

Lub zastanówcie się ile dobrych owoców mogłoby przynieść wasze życie a zly spraia że ich nie ma - i nie wierzcie że zły jest głupi - tylko Bóg moze nas wyprowadzić z tego jak zły nas omotuje. Jeśli na Boga się otwieramy Bóg nas wyprowadza, uwalnia, przywraca nam życie. Jezus zwyciężył złego. Jezus chce dać nam Życie prawdziwe, co nie znaczy sukces wg świata. Ale Prawdziwe Życie jest dla każdego. Poniższe świadectwo nie pokazuje rzeczywisttości, wg mnie. ale nie raz się okazywało ze moje widzenie swiata musi dojrzeć - na tym polega droga ku prawdziwej duchowości.

Protestanci uświadomili wielu katolikom że Bóg ich kocha osobiście i ma dla ich życia wspaniały plan, by być szczęśliwym należy otworzyć się na Boga i przyjąć Jego plan dla naszego życia. Za to powinniśmy być wdzięczni protestantom. Jednakże jest gro rzeczy którymi oni jesli zechcą mogą się ubogacić a posiada je Kosciół Katolicki. Jest to m.in. nauka o piekle i dświadczenie piekła i złych mocy np. podczas egzorcyzmów.