Modlitwa o uzdrowienie w Kościele Katolickim znajduje swoje miejsce. Posługują nią katolickie wspólnoty odnowy charyzmatycznej.

Świadectwo "Dzikego" - Grzegorza Wacława - którego moc Bożej miłości przemieniła w jednym z warszawskich kościołów podczas Mszy z modlitwą o uzdrowienie.
Świadectwa członków "Armi" pokazują że doświadczenie osobistego spotkania z Bogiem to nie było chwilowe zawirowanie w ich życiu, ale fundament, który trwa na większą chwałę Bożą

Zabójcza broń 7 - rozmowa z Grzegorzem Wacławem „Dzikim” - Gość Niedzielny
z Grzegorzem Wacławem „Dzikim” rozmawia Marcin Jakimowicz fragment książki „Radykalni”. Najpierw jest o życiu wcześniejszym (co też może mieć znaczenie) a najistotniejsze jest w 2 połowie.
Nawróceni — radykalni? Wacław Dziki - dla Ruach (z Opoki)
Sklep Mocne Ramię - newsy od Dzikiego
Sklep GW: Mocne Ramię
Rodzina jako sport ekstremalny - Maluchy ujarzmiają Dzikiego……a Budzego przechodzą dreszcze - Jakimowicz
Radykalni - rozmowa z Tomaszem Budzyńskim
Wywiad z Maleo z książki „Radykalni”
HOUK - Wywiady i świadectwa
Strona Armi

MARCIN JAKIMOWICZ, "Bezradność" Co spotkało muzyków? Narażenie na śmieszność, brak zainteresowania ze strony wydawców (kto znajdzie nowe płyty Armii w sieci EMPiKów?), powkładanie do szufladek z napisami „kato–rock” albo „muzyka chrześcijańska”... Za wszelką cenę starano się zamknąć ich w getcie.

Będą miały do Kogo wrócić

"Radykalni" Marcin Jakimowicz

 Rozmowy z muzykami: Tomkiem Budzyńskim, Grzegorzem "Dzikim", Darkiem Malejonkiem i Piotrem Żyżlewiczem "Stopą". Wydawnictwo: Księgarnia św. Jacka; Rok wydania:   2002; ISBN:  83-7030-216-5

Przychodziły kobiety do zakrystii i mówiły: "Proszę księdza, tutaj jeden taki z zielonymi włosami i kolczykiem w nosie przystępuje do Komunii świętej. Niech ksiądz uważa, bo może on hostię wypluwa do rękawa i później bezcześci". A księdzem był koleś, który uczestniczył przy moim nawróceniu. Póki kobiecina była w zakrystii, jakoś się opanował, ale gdy tylko wyszła, to tak ryknął śmiechem...

Dziki

 Kim ja, kurczę, jestem, że ktoś za mnie umiera taką śmiercią? I co bym pięknego nie zrobił - Jezus umarł na krzyżu. Ja Go doświadczyłem w trakcie śmierci, bo gdy umarła moja żona, ja umierałem wraz z nią. Byłem chodzącym trupem. I przyszedł Pan Jezus. Nie widziałem Go, nie wiem, jak On wygląda, ale przyszedł do mnie ze swoim pokojem, radością i przede wszystkim z życiem. Bo ja dopiero teraz zacząłem żyć.

Stopa

 
Wiedziałem jedno: albo umrę, albo zwariuję. (...) I w tym momencie zobaczyłem słowo "Jezus", które spostrzegłem jak taki krótki błysk. Chwyciłem się tego jak tonący brzytwy i z głębi serca zacząłem krzyczeć: "Jezu! Ratuj mnie!"

Maleo

 książka dostępna w księgarniach internetowych